Sanat Spor Bilim Yaz Okulu

Yaz tatilini verimli ve keyifli bir şekilde geçirmek isteyen 5-13 yaş arası çocukları Özel ALEV Okulları‘nın Ömerli‘deki doğayla iç içe eşsiz kampüsünde sanat, spor, bilim, eğlence dolu harika bir program bekliyor!

Sanat Spor Bilim Yaz Okulu‘nda çocukların sosyal ve iletişim becerilerini geliştirebilmek adına drama ve sanatın gücünden yararlanarak İstanbul Drama Sanat Akademisi eğitmenleri eşliğinde yaş gruplarına uygun yaratıcı drama, tiyatro, resim, müzik, orff, dans, tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Öğrencilerin sürat, denge, koordinasyon gibi motor becerilerini geliştirebilmek adına profesyonel spor eğitmenleri tarafından voleybol, basketbol, jimnastik, masa tenisi aktivitelerinin yanı sıra arkadaşlık bağlarını kuvvetlendiren, birbirinden eğlenceli takım oyunları gerçekleştirilmektedir.

Bilim ve yetenek tarafında ise çocukları ekoloji, STEM (fen, teknoloji, mühendislik, matematik), yapay zeka, mutfak atölyesi, kültürel miras, deney çalışmaları bekliyor. Bu alandaki çalışmalar sayesinde yaratıcı düşünce ile çözümler bulmak, üretkenlik, beceri ve farkındalığın gelişimi hedeflenmektedir.

Hafta içi her gün 09.00 – 15.30 saatlerindeki Sanat Spor Bilim Yaz Okulu‘nda öğrenciler; yaratıcılıklarını ortaya çıkardıkları, belirli alanlarda yeteneklerini geliştirdikleri, yepyeni arkadaşlıklar kurdukları, eğlenirken öğrendikleri, her anı heyecan verici bir yaz tatili yaşama fırsatı bulacaklar!

Detaylı bilgiye aşağıdaki dokümandan ulaşabilir, tüm sorularınız ve kayıt işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1. Dönem: 1 Temmuz – 19 Temmuz 2024

2. Dönem: 22 Temmuz – 9 Ağustos 2024

Yaş grupları: 5-6 Yaş / 7-9 Yaş / 10-13 Yaş

Adres: Ömerli, Kadirova Cd. No: 56, 34799 Çekmeköy / İstanbul

Bilgi ve kayıt için: 0544 324 75 99 – 0549 490 20 90

Bilgi Formu